Oferta pracy Pielęgniarka / pielęgniarz

Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS od 21 lat świadczy usługi w zakresie badań diagnostycznych, leczenia i rehabilitacji zaburzeń słuchu, głosu, mowy i równowagi, sprzedaży aparatów słuchowych i implantów słuchowych. Sieć MEDINCUS to 15 placówek w Polsce i 7 filii zagranicznych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: Pielęgniarka / pielęgniarz

Opis stanowiska:

  • koordynowanie opieki medycznej dla pacjenta, praca w gabinecie lekarskim,
  • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną pacjenta,
  • przygotowywanie pacjenta do badania lekarskiego,
  • przygotowywanie gabinetów do pracy,
  • uzupełnianie brakującego sprzętu.

Wymagania:

  • praktyczne umiejętności wykonywania zawodu pielęgniarki,
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • obsługa komputera, znajomość MS Office,
  • orientacja na pacjenta oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • doświadczenie w laryngologii lub audiologii będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • umowę o pracę (1/2 etatu),
  • pracę w oparciu o najwyższe standardy opieki nad pacjentem na
  • wysokiej jakości sprzęcie specjalistycznym,
  • przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym i wspierającym zespole.