Oferta pracy Surdopedagog / pedagog specjalny

Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS od 21 lat świadczy usługi w zakresie badań diagnostycznych, leczenia i rehabilitacji zaburzeń słuchu, głosu, mowy i równowagi, sprzedaży aparatów słuchowych i implantów słuchowych. Sieć MEDINCUS to 15 placówek w Polsce i 7 filii zagranicznych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: Surdopedagog / pedagog specjalny

Opis stanowiska:

  • konsultacje pacjentów z zaburzeniami słuchu oraz ich rodzin;
  • przeprowadzanie diagnoz zaburzeń rozwoju i upośledzeniami słuchu i mowy;
  • prowadzenie różnego rodzaju rewalidacji indywidualnych, takich jak: zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, zajęcia korekcyjne zmierzające do usuwania wad i zaburzeń mowy i jej doskonalenia, a także zajęć mających na celu usuwanie wad postawy i doskonalenie sprawności fizycznej;
  • udział w prowadzeniu terapii psychomotorycznej;
  • świadczenie usług diagnostycznych i rehabilitacyjnych dla osób z wadami słuchu;
  • organizowanie oraz prowadzenie różnorodnych form pomocy rodzicom dzieci z zaburzeniami słuchu i mowy;
  • opracowywanie opinii i zaświadczeń dla pacjentów korzystających z usług gabinetu terapii pedagogicznej;
  • planowanie i przygotowywanie pomocy dydaktycznych niezbędnych do realizacji zadań terapii pedagogicznej;
  • prowadzenie dokumentacji oraz udział w realizacji tematów badawczych.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy z pacjentami;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie będącej liderem branży;
  • pracę w zespole profesjonalistów;
  • możliwość udziału w kursach, konferencjach i szkoleniach (krajowych i zagranicznych);
  • bogaty zestaw szkoleń (w tym produktowych);
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • wsparcie ze strony zespołu w sytuacjach problemowych.